O nas

Działamy na rynku od 1996 roku. Mamy za sobą ponad 23 lata doświadczenia, zdobywania Klientów, realizacji wielu ciekawych projektów oraz intensywnego rozwoju.

W naszym portfolio znajduje się już ponad 1000 maszyn i urządzeń, które zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy na potrzeby naszych Klientów.

Wszystkie nasze realizacje to dzieła 28 osobowego zespołu, złożonego z inżynierów, mechaników, automatyków, technologów, wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz zespół administracyjny. Cechuje nas nieszablonowe podejście do opracowywanych tematów i kreatywność.

Każdą realizację traktujemy w sposób unikatowy.  Dostosowujemy rozwiązania, tak aby zoptymalizować funkcjonalność maszyn i maksymalnie podnieść ich efektywność. Każdy projekt jest wspólnym przedsięwzięciem naszym i naszego Klienta. Razem definiujemy założenia projektowe, następnie opracowujemy projekt i budujemy maszynę. Nie tylko dostarczamy gotowe urządzenia, ale również asystujemy podczas jego uruchamiania a także szkolimy operatorów, inżynierów  procesów i utrzymania ruchu. 

Słuchamy, doradzamy, dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą. Tworzymy urządzenia, które ułatwiają i przyspieszają pracę.

Nasze działania weryfikują audytorzy zewnętrzni. Jednak to Klienci i ich ocena jest dla nas najistotniejszym wyznacznikiem miary naszego sukcesu, do którego zawsze, przez ostatnie 23 lata dążyliśmy i stale dążymy, produkując kolejne maszyny. Nie bylibyśmy w tym miejscu, gdyby nie nasi Klienci, którzy byli i są dla nas motywatorem do dalszego rozwoju, za co przy tej okazji, chcielibyśmy serdecznie im podziękować.